گیاهان آپارتمانی گلدار موجب هرج و مرج در فرودگاه و سقوط هواپیما شد

به یاد داشته باشید، گلدان گیاهان آپارتمانی گلدار باید حداقل سالی یک بار تعویض شود. اگر گیاه شما هنگام آبیاری احساس می‌کند که سرنگون می‌شود، به این معنی است که زمان تعویض گلدان فرا رسیده است.

همچنین می‌توانید از چاقوی باغبانی نه تنها برای گل‌کاری، بلکه در هنگام گل‌کاری مجدد نهال یا جدا کردن شاخه‌های مرده از گیاه خود نیز استفاده کنید.

قیچی هرس با طراحی خوب برای باغبان طلاست. زیرا می توانید با قیچی از جنس استنلس استیل، با دسته راحت و مهمتر از همه با قیچی تیز، گیاه خود را همانطور که می خواهید تمیز کنید.

همچنین، هرس خوب به بهبود سریع گیاه کمک می کند. اما حتما قبل از شروع هرس قیچی خود را کاملا تمیز کنید تا به گیاهان خود آسیب نرسانید. هرس با قیچی تمیز نیز به بهبود گیاه شما کمک می کند.

با کمک قیچی هرس می توانید به راحتی بونسای جینسینگ فیکوس خود را هرس کنید.

گیاه

اگر می خواهید بهتر از گیاهان خانه خود مراقبت کنید، حتما باید ابزار مفیدی را که برای شما گردآوری کرده ایم امتحان کنید. اگر هنوز گیاهی ندارید که خانه شما را زیبا کند، می توانید از بین گل های گلدانی بلوم و فرش، گیاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و همین حالا سفارش دهید!

چاقوی باغبانی بهترین دستیار شما در هنگام تعویض خاک برای گیاهان گلدانی در هر اندازه است. چاقوی باغبانی با لبه های دندانه دار و ساقه قوی خود به شما این امکان را می دهد که قبل از تعویض خاک، ریشه های گیاه خود را شل کنید.

اما نکته بسیار مهمی وجود دارد که قبل از استفاده از چاقوی باغبانی باید بدانید. این است که گیاه خود را از قبل در صورت هرگونه شوک آماده کنید. برای این کار باید دو روز قبل از تعویض گلدان با استفاده از چاقوی باغبانی به آن آبیاری کنید.

در هنگام تعویض نیز باید تیغه باغچه را به آرامی حرکت دهید. در غیر این صورت، گیاه شما ممکن است دچار شوک شده و بمیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.