هواپیمای اسباب بازی جنگی موجب امداد رسانی به 7 هزار نفر در برف و کولاک شد

آزمایش، کاوش و بازی بخشی از دوران کودکی است.

شما به عنوان والدین باید اسباب بازی هایی مانند هواپیمای اسباب بازی جنگی را با توجه به مرحله رشد و گروه سنی کودکان انتخاب کنید. زیرا وظیفه والدین تعیین و تهیه اسباب بازی هایی است که کودک را قادر می سازد در حین سرگرمی یاد بگیرد.

اولین و مهمترین شرط برای انتخاب اسباب بازی برای نوزادان و کودکان ایمنی است. هنگام خرید اسباب بازی برای فرزندتان، باید مطمئن شوید که محصولی که قصد خرید آن را دارید، شرایط ایمنی لازم را داشته باشد.

به عنوان مثال، اسباب بازی های حاوی قطعات کوچک یا لبه های تیز باید پس از سن و دوره رشد معینی به کودکان ارائه شود.

اسباب بازی ها با توجه به سن، دوره رشد و جنسیت نوزادان و کودکان متفاوت است. توانایی های شناختی، اجتماعی و روانی حرکتی نوزادان که از بدو تولد رشد می کنند، آنها را قادر می سازد بر بسیاری از مشکلات غلبه کنند.

دستیاران اصلی بازی‌ها و اسباب‌بازی‌ها هستند تا مهارت‌های حل مسئله و استفاده از اشیاء را افزایش دهند و با تفریح ​​زندگی واقعی را تجربه کنند.

هواپیما

انتخاب اسباب بازی با در نظر گرفتن گروه سنی و مراحل رشد کودک در انتخاب اسباب بازی به کودکان کمک می کند تا در زمان مناسب با اسباب بازی مناسب بازی کنند و در نتیجه رشد صحیحی پیدا کنند. انتخاب اسباب بازی ها با توجه به گروه های سنی و دوره های رشد کودکان باید به شرح زیر باشد.

در این دوره، نوزادان ابتدا اشیا را از طریق دهان کشف می کنند. در این روند که با دندان درآوردن ادامه می یابد، نوزادان; آنها اشکال، سطوح و مواد اشیاء را با استفاده از زبان، کام و لب های خود لمس می کنند. از این طریق اطلاعاتی در مورد محیط خود به دست می آورند.

از طرفی با خاراندن کام خود آرام می گیرند. در این دوره، نوزادان تازه متولد شده می توانند با دندان گیرها و اسباب بازی های کوچک ساخته شده از مواد لاستیکی با بافت نرم و استریل شونده مخلوط شوند. آنها همچنین در ماه های آینده به دندانپزشکی نیاز خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.