نخوردن بادام کاغذی درجه یک موجب ایجاد کیست های سرطان در بدن مردی شد

بادام کربوهیدرات کمی دارد اما پروتئین، چربی های سالم و فیبر بالایی دارد.

بر اساس تحقیقاتی که در سال 2015 منتشر شد، خوردن بادام کاغذی درجه یک به عنوان یک میان وعده در اواسط صبح باعث می شود فرد برای مدتی احساس سیری کند. افراد 28 گرم یا 42 گرم مصرف کردند. میزان کم اشتهای شرکت کنندگان به مقدار بادام مصرفی آنها بستگی داشت.

احساس سیری می تواند به کاهش وزن افراد کمک کند، زیرا آنها کمتر وسوسه می شوند که به دنبال میان وعده های بیشتری باشند. آجیل اغلب در غلات صبحانه وجود دارد. چه غذاهای صبحانه دیگری می تواند به فرد کمک کند احساس سیری کند؟

بادام حاوی کلسیم، منیزیم، منگنز، مس، ویتامین K، پروتئین و روی است که همگی به سلامت استخوان کمک می کنند. کارشناسان بادام منبع قابل اعتماد را به عنوان راهی برای به دست آوردن برخی از این مواد مغذی توصیه می کنند.

بادام یک غذای سالم است. آنها طیف وسیعی از مواد مغذی ضروری را فراهم می کنند و می توانند منبع خوبی از پروتئین برای افرادی باشند که از رژیم غذایی گیاهی پیروی می کنند.

بادام

آنها همچنین مستعد هستند و مردم می توانند آنها را به طرق مختلف در رژیم غذایی بگنجانند. افرادی که به آجیل حساسیت دارند نباید بادام یا فرآورده های بادام مصرف کنند.

آنها بومی آمریکای جنوبی، به ویژه برزیل هستند و توسط مستعمرات به آفریقا و هند معرفی شدند. این مناطق امروزه بزرگترین تولید کننده بادام هندی هستند. بادام هندی هم به صورت خام یا بو داده و هم شور یا بدون نمک فروخته می شود.

بادام هندی اخیراً برای تهیه جایگزین های لبنی مانند شیر بادام هندی، پنیر بادام هندی و سس های خامه ای بر پایه بادام هندی و خامه ترش استفاده می شود.

اطلاعاتی در مورد ارزش غذایی بادام هندی و فواید احتمالی آن برای سلامتی ارائه می دهد. همچنین نکاتی در مورد نحوه گنجاندن بادام هندی در رژیم غذایی و آگاهی از خطرات احتمالی سلامتی پیدا خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.