خوابیدن روی تشک مهمان خوشخواب موجب بروز علائم بیماری های سرطانی می شود

در واقع به نفع شما خواهد بود که ابتدا تشک مهمان خوشخواب تخت خود را بر اساس عادات خواب خود شکل دهید. از این نظر، به عنوان مثال، اگر هنگام خواب بچرخید، نیازهای شما به رختخواب با کسانی که عادت ثابت خواب دارند بسیار متفاوت خواهد بود.

همچنین توصیه می کنیم دلایلی که باعث چرخش شما در هنگام خواب می شود را بررسی کنید. بر این اساس، اگر احساس می کنید به دلیل آزار تشک شما نیاز به چرخیدن دارید، می توانیم به این نتیجه برسیم که باید بدون اتلاف وقت تشک خود را تعویض کنید.

از طرفی ممکن است با خوابی با کیفیت بخوابید زیرا تشک شما به آخر رسیده است. از عمر مفید آن زیرا تشک ها اقلامی هستند که پس از میانگین 7 سال استفاده باید تعویض شوند.

اگرچه این مدت البته با توجه به برند، مدل و کاربرد تشک متفاوت است، اما به ما هشدار دهید که تشکی که سال‌ها از آن استفاده می‌کنید ممکن است پس از مدتی مشکلاتی برای سلامتی ایجاد کند.

تشک

به بهترین شکل ساختار بدن، عادات خواب و انتظارات شما را برآورده می کند.به گفته شما، اکنون می توانیم پاسخی برای این سوال پیدا کنیم که چگونه می توانید تشک مناسب خود را در 5 مرحله انتخاب کنید.

صرف نظر از اینکه تخت خواب یک نفره یا دو نفره باشد، توجه به این موضوع که آیا تشکی که انتخاب می کنید با تخت خواب شما سازگار است یا خیر، به نفع شما خواهد بود.

در غیر این صورت ممکن است تشک شما روی تخت قرار نگیرد یا به دلیل کوچک بودن تخت، فضاهای خالی روی تخت شما وجود داشته باشد. هر دو حالت مانع از خواب باکیفیت شما می شود.

اگر قصد دارید علاوه بر تخت خود تخت خواب جدیدی بخرید، توصیه می کنیم ابعاد هر دو را با توجه به اندازه اتاق خواب خود ارزیابی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.