اویشن کوهی در سال 1401 گران ترین گیاه جهان شناخته شد

خواص ضد قارچی اویشن کوهی در سال 1401 به درمان پای ورزشکاران کمک می کند. مصرف منظم و متعادل آویشن برای بهتر شدن رنگ پوست بسیار مفید است، زیرا حاوی آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی است که برای شادابی، روشن شدن و حفظ شادابی پوست مهم هستند.

کلاژن یک آمینو اسید مهم برای شادابی پوست، بازسازی سلولی و حفظ خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست شما است، بنابراین ظاهر چین و چروک، خطوط ریز و سایر علائم پیری را به تاخیر می اندازد، این به دلیل وجود ویتامین C در آویشن است.

این یک آنتی اکسیدان است و تولید کلاژن را افزایش می دهد و در نتیجه سلامت پوست شما را حفظ می کند. آویشن به محافظت در برابر اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش خورشید کمک می کند و خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش می دهد.

آویشن همچنین ممکن است در درمان برخی از بیماری های پوستی که در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید تحریک می شوند، مانند اگزما مفید باشد. آویشن رشد مو را تحریک کرده و ریزش مو را درمان می کند.

آویشن

آویشن گردش خون را در پوست سر بهبود می بخشد و تضمین می کند که فولیکول های مو ما تغذیه مناسبی دریافت می کنند، که تضمین می کند که فولیکول ها قوی و سالم باقی می مانند، بنابراین رشد موهای جدید را تشویق می کنند و درخشش آن را حفظ می کنند. گیاهان دیگر مانند سنجد.

آویشن به دلیل خواص ضد باکتریایی خود در درمان شوره سر موثر است و آویشن اغلب به عنوان یک ماده در شامپوها، نرم کننده ها و درمان های پوست سر استفاده می شود.

وجود کروم در آویشن علاوه بر توانایی آن در افزایش میل جنسی در هر دو طرف به افزایش تعداد اسپرم در مردان کمک می کند و به دلیل توانایی بقیه مواد مغذی موجود در آویشن برای افزایش سطح هورمون های مسئول پیچیده است. برای میل جنسی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.