استفاده از سفره یکبار مصرف مجلسی برای تولید روزنامه های خبری

آیا به دنبال سفره یکبار مصرف مجلسی مناسب برای مراسم خود هستید؟ سفره ای می خواهید که کلاس خاصی را نشان دهد، اما علاقه خاصی به رومیزی پارچه ای ندارید.

اگر سفره نبافته قابل تنظیم را انتخاب کنید چه؟ بی نهایت رنگ و موجود در همه اندازه ها در حالی که بسیار کاربردی است، این رومیزی نبافته انقلابی در ژانر ایجاد می کند و میز شما را کاملاً می پوشاند!

رومیزی یکبارمصرف بدون بافت Uniqpaper که به آن «رومیزی نبافته» یا «رومیزی پارچه نبافته» نیز گفته می شود، یک سفره کاغذی یکبار مصرف بدون کیفیت است. این رومیزی مخصوصاً جاذب و مقاوم، اگرچه یکبار مصرف است، به لمس یک رومیزی پارچه ای نزدیک است، بدون معایب دومی!

این نوع رومیزی کاغذی به دلخواه قابل تنظیم است. در همه شکل ها، اندازه ها و رنگ ها وجود دارد. حتی بیشتر از آن، حتی می توان یک رومیزی کاغذی با چاپ عکس دلخواه به شما پیشنهاد داد!

سفره

وقتی صحبت از رنگ‌ها می‌شود، سفره‌های نبافته مقدار زیادی دارند. چیزی برای همه سلیقه ها وجود دارد و بالاتر از همه با همه موضوعات مطابقت دارد. در واقع، علاوه بر شیک و مقرون به صرفه بودن، یک پالت رنگ کامل در دسترس شماست تا میزهای خود را در طول رویدادهایتان برجسته کنید.

آیا می خواهید سفره خود را با تم عروسی خود هماهنگ کنید؟ برای شما، آیا پیدا کردن رنگ هایی که دکوراسیون تولد شما را برجسته می کنند، دردسر واقعی است؟

دیگر جستجو نکنید! رومیزی نبافت کاغذ یونیک در بیش از 25 رنگ مختلف موجود می باشد تا خواسته های شما را از نظر تزئین میز برآورده کند. Uniqpaper سفره های نبافته را در 2 تا 3 شکل مختلف بسته به مدل عرضه می کند.

آنها به طور کلی در رول های 10، 25 یا حتی 50 متری ارائه می شوند. این چیزی است که به شما امکان می دهد طول سفره ای را انتخاب کنید که با میز شما مطابقت داشته باشد تا جلوه آویز عالی داشته باشید.

به منظور اصلاح این جنبه، حتی می توانید سفره مورد نظر خود را با استفاده از قیچی بسیار تیز به طول مناسب ببرید. رومیزی نبافته ساییده نمی شود، مطمئنا برشی کامل و دلخواه خواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.